info@gazetemas.com  ||  0 850 305 08 24 Hakkımızda Künye Bize Ulaşın
IMG-LOGO
IMG

Ben Varım, Sende Katıl! Çünkü birlikte başarabiliriz

Biletix, 2020 yılında da, kanser hastalığına dikkat çekmek ve bilimsel araştırmalara katkı sağlamak amacıyla sosyal sorumluluk projesini sürdürüyor.

Biletix, dünyanın lider biletleme firması Ticketmaster International’ın öncülüğünde kanser hastalığına dikkat çekmek amacıyla geçtiğimiz yıl başlattığı sosyal sorumluluk projesini, farklı etkinliklerle ve çalışmalarla genişleterek 2020 yılında da ‘’Kararlıyım ve Yapacağım’’ mesajını veriyor. Tüm dünyada ve ülkemizde görülen en yaygın hastalıklardan biri olan hastalık hakkında farkındalık yaratmak ve tedavisi için gerekli olan tıbbi araştırmalara fon sağlamak amacıyla yıl boyunca yapacağı çalışmalar ve etkinliklerle Türkiye çapında etki yaratmayı hedefliyor.

Dünya Kanser Günü

İlk kez 2005 yılında Uluslararası Kanser Kontrol Örgütü (UICC) tarafından düzenlenen “4 Şubat Dünya Kanser Günü”, aynı yıl ülkemizde Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu Derneği tarafından başlatılmış, dünyada ve ülkemizde kanser konusundaki en büyük kampanyalardan biri olmuştur. Biletix de son 2 yıldır, uluslararası “I am and I will”, Türkçe olarak “Kararlıyım ve Yapacağım” mesajı veren Dünya Kanser Günü kampanyasına katılarak özel tasarlanmış hediye paketi satışı ile projeye destek veriyor.

 

‘’Ben Varım, Sen de Katıl’’ sloganı ve ‘’Kararlıyım ve Yapacağım’’ mesajıyla herkesi katılıma davet eden Biletix’in çağrısına cevap vermek isteyenlerin yapması gereken tek şey ise Biletix’ten bilet alırken sepetlerine özel tasarlanmış hediye paketini eklemek. Hediye paketlerinin satışından elde edilen tüm gelir kanser araştırmalarında kullanılmak üzere Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu Derneği’ne bağışlanacak.

Konu ile ilgili Biletix CEO’su Kemal Erdine, “Geçen yıl Ticketmaster International ailesi olarak 20 ülkenin katılımıyla eşzamanlı başlattığımız sosyal sorumluluk projesi kapsamında hem farkındalık yaratmak hem de bağış toplamak için Biletix olarak birçok aktivite gerçekleştirdik. Kanser hastalığına karşı mücadeleye katkıda bulunmak amacıyla girdiğimiz bu uzun soluklu sosyal sorumluluk projesi kapsamında 2020 yılında da çeşitli etkinlik ve çalışmalarla bize düşen görevi yapmaya devam edeceğiz. Herkesi ilk olarak Dünya Kanser Günü’ne özel tasarlanmış Hediye Paketlerinden alarak destek vermeye ve ‘ben de varım’ demeye davet ediyoruz.’’ dedi.

Proje ile ilgili bilgi veren Biletix Genel Müdür Yardımcısı Hale Dündar Biga “Kanser hastalığının tedavisi için gerekli bilimsel araştırmalara destek vermek hepimizin ortak sorumluluğu. Bu amaç doğrultusunda Ticketmaster International öncülüğünde başlatılan uluslararası girişim kapsamında, geçen yıl Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu Derneği ile birlikte çalışma kararı aldık. Bu yıl Biletix olarak yapacağımız çalışmaların yanında, derneğe kendi kampanyalarında destek vererek en üst seviyede fayda sağlamak isteğindeyiz. İlk olarak gelirinin tamamı derneğe bağışlanacak özel tasarlanmış hediye paketlerini satışa sunduk. Yıl içerisinde de yapacağımız birçok etkinlik ile yürütülen bilimsel araştırmalara destek olmak ve hastalık hakkında farkındalık yaratmak için dernek ile birlikte çalışacağız. Çünkü birlikte çok daha güçlü olacağımızı biliyoruz.’’dedi.

Projeye destek olmak isteyen herkes www.biletix.com adresine veya Biletix Satış Noktalarına uğrayarak bu gönüllü hareketin bir parçası olabilir.


Hibya Haber Ajansı

Haberler

IMG
Ali Aksöz ilk imza gününü D&R’da düzenledi

Oyuncu Ali Aksöz, ilk imza gününde D&R’a konuk oldu. Aksöz, çoğunluğu yol hikâyelerinden ve kendi anılarından oluşan “Gölgedeki Adam” isimli kitabını D&R Kanyon’da imzaladı. Başarılı oyuncu Aksöz’ün hayranları imza gününe yoğun ilgi gösterdi.   D&R, ...

Kadın Moda - 15/02/2020
IMG
Aşkım Kapışmak: " Aşk acısını unutmak diye bir şey yok"

Yazar ve Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak Yönetim ve Kiralama Hizmetleri JLL Türkiye tarafından yapılan Kuzu Effect AVM’de düzenlenen Sevgililer Günü etkinliğinde Ankaralılar ile buluştu.   Sevgililer Günü’nde Ankara’da gerçekleştirdiği söyleşi ile ...

Güncel - 15/02/2020
IMG
Tofaş’a global koçluk ödülü

Tofaş, EMCC 2019 Global Koçluk Ödülü’nün Sahibi Oldu! Tofaş, sürdürülebilir başarının ardında insana, teknolojiye ve çalışma ortamına yönelik yatırımların yer aldığı gerçeğinden yola çıkarak hayata geçirdiği çalışmalarını ödüllerle taçlandırmaya devam ...

Güncel - 15/02/2020
IMG
CK Enerji’nin desteklediği 2 sporcu 4 gümüş madalya ile döndü

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen Uluslararası Masterlar Kış Yüzme Şampiyonası’nda, CK Enerji’nin destek verdiği iki sporcu dört gümüş madalya kazandı.   Türkiye’nin birçok kenti ve çeşitli ülkelerden gelen yüzücüleri buluşturan ...

Güncel - 15/02/2020
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10