info@gazetemas.com  ||  0 850 305 08 24 Hakkımızda Künye Bize Ulaşın
IMG-LOGO
IMG

Gripin’den 20. yıla özel şarkı müjdesi

GRİPİN İLE CAT BULUŞMALARININ İLKİ BOYNER CEVAHİR’DE GERÇEKLEŞTİ

 

Türkiye’de kaliteli ve sağlam müziği ile yıllardır milyonlara ulaşan Gripin, Boyner Cevahir’de hayranlarıyla buluştu. Marka yüzü olduğu Cat’in, ”Gripin’le Cat Buluşmaları” kapsamında gerçekleşen etkinlikte grup üyeleri, 20. yıla özel yeni şarkılarının hazırlığını yaptıklarını söyledi.

 

Cat markasının yüzü olan ünlü rock grubu Gripin, Boyner Cevahir’de gerçekleşen “Gripin’le Cat Buluşmaları” kapsamında hayranlarıyla bir araya geldi. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren grup üyeleri, katılımcılarla gerçekleştirdiği sohbetle herkese keyifli anlar yaşattı. 

 

“Cat’le Aile Gibiyiz”

Gripin solisti Birol Namoğlu, Cat ile başlayan yolcuklarını şu sözlerle ifade etti: “Cat ayakkabıları çocukluğumuzdan bu yana hepimizin hayatında olan bir markaydı. Şimdi marka yüzü olduk ve giymeye devam ediyoruz. Cat’le yeni projelerimiz de olacak. Cat’le marka anlaşmasından ziyade bir aile gibiyiz. Cat’imiz dışında her şeyi paylaşıyoruz. Önümüzde Cat’le uzun bir yol var ve daha sağlam adımlarla devam etmeyi istiyoruz.”

 

20.Yıla Özel Proje Sürprizi

Müzikte 20. yılında olan Gripin, Eylül ayında 20. yıl etkinliklerine başlayacaklarını da söyledi. Gelecekte Londra ve Avrupa turlarına da devam edeceklerini ifade eden Grup üyelerinden İlker Baliç, “İçerisinde olduğumuz Atilla Özdemiroğlu, Ezgi’nin Günlüğü ve Alpay’ın şarkılarından oluşan 3 farklı proje bu yıl çıkacak. Bunlar için çok heyecanlıyız. Belki biz de ileride kendi şarkılarımızdan oluşan bir nostalji albümü yapabiliriz” dedi. 

 

Giripin’le Cat Buluşmaları Sürprizlerle Başladı

Gripin hayranları, rahat ve özgün tasarımıyla her zevk ve stile uygun çizgileriyle dikkat çeken Cat ve Boyner’in iş birliği gerçekleşen etkinlik kapsamında Gripin’in sevilen şarkılarını dinleme, grup üyeleri ile sohbet etme ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakaladı. 

 

Müzik ruhunu müşterileri ile buluşturan Boyner, önümüzdeki dönemlerde farklı etkinliklerin coşkusunu yaşatmaya devam edecek.

 


Hibya Haber Ajansı

Haberler

IMG
İndirim döngüsüne devam edildi

-  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından Şubat ayı olağan Para Politikası Kurulu (PPK) toplantısında bir hafta vadeli repo ihale faiz oranı yüzde 11.25 seviyesinden yüzde 10.75’e düşürüldü. -  Ocak ayında gerçekleştirilen 75bp’lık faiz indiriminin ...

Güncel - 19/02/2020
IMG
“Depremler ruh sağlığını da derinden sarsıyor”

Yaşanan doğal afetler ve iklim değişikliğinin olası etkileri insanlarda korkutucu ve şok edici etkilerin yanı sıra kronik kaygı oluşumuna neden oluyor. Bu durumun “eko-anksiyete” olarak adlandırıldığını belirten psikolog ve psikoterapist Anıl Yılmaz, son olarak Manisa ve ...

Güncel - 19/02/2020
IMG
İş dünyası plastik girişimi çalışmaları başladı

İş Dünyası Plastik Girişimi ilk atölye çalışmasını Koç Holding Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi. Girişimde yer alan şirketlere, iyi uygulamalar, taahhütlerin belirlenmesi süreci ve çalışma takvimi hakkında bilgilendirme yapıldı. Global Compact Türkiye, SKD Türkiye ...

Güncel - 19/02/2020
IMG
Dollar öz gücünü qorumaqda davam edir

ABŞ dolları yen və Avro kimi valyutalar karyeralarında dəyərləndirməyə davam edir. Dollar, Yapon Yeninə qarşı 20 həftədəki 99.474 il səviyyəsinə qədər ən yüksək səviyyəyə yüksəldi. Dünən avroya nisbətdə 1.0793 səviyyəsinə enən dollar son 3 ilin ən yüksək ...

Güncel - 19/02/2020
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10