info@gazetemas.com  ||  0 850 305 08 24 Hakkımızda Künye Bize Ulaşın
IMG-LOGO
IMG

Lıttle Caesars’dan sıfır temas uygulaması

Sevilen pizza markası Little Caesars; dünyayı etkisi altına alan Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı tedbirlerini artırdı. Marka, başlattığı ‘Sıfır Temas Uygulaması’ ile ürünlerinin hazırlığından teslimatına kadarki tüm süreçlerde uluslararası hijyen standartları gözetiyor ve ürünlerini el değmeden pizza severlerle buluşturuyor.

Türkiye’de ilklerin mucidi Little Caesars Pizza, global bir salgın haline gelen Yeni Koronavirüs (COVID-19) için yeni bir uygulama başlattı. Duyarlılıkların en yüksek seviyede olduğu şu günlerde, müşterilerinin ve çalışanlarının gözettiği tüm hassasiyetlerini değerlendiren marka; Sıfır Temas Uygulamasına geçiş yaptı.

Uygulama kapsamında; Little Caesars severler tüm siparişleri için www.littlecaesars.com.tr sitesini ziyaret edip, seçimlerini “Sıfır Temas” teslimat seçeneği olarak yaptıktan sonra, ödemelerini online olarak yapıp, temassız bir şekilde kapıdan ya da gel-al sistemi ile ürünlerine ulaşabiliyor. Teslimatlarda tüm ürünler el değmeden kutulanarak, özenle etiketleniyor. Eve teslim siparişlerde teslimat poşet içinde gerçekleştiriliyor.

Sıfır Temas Uygulamasını değerlendiren Little Caesars Türkiye Pazarlama Direktörü Pelin Çiftçioğlu, “Little Caesars Türkiye ailesi olarak müşterilerimizin, çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini önemsiyoruz. Yeni Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili süreci yakından takip ediyor ve gerekli önemleri alıyoruz. Dünyayı etkisi altına alan bu salgın dâhilinde yaptığımız değerlendirmeler sonucunda ‘Sıfır Temas’ uygulamasına geçiş yaptık. Artık online siparişlerde ‘Sıfır Temas’ uyguluyoruz. Uygulama kapsamında müşterimiz ‘Sıfır Temas’ teslimat seçeneğini işaretliyor ve restoranlarımız bu notun takibini sıkı şekilde yapıyor. Siparişin ödemesinin online olarak yapılması gerekiyor. Teslimat sırasında müşteri başka bir şekilde tarif etmemişse zile basılıp, 1 metre mesafede beklenerek ürün poşetli olarak müşteriye teslim ediliyor. Şayet müşterinin farklı bir talebi olmuş ise örneğin siparişin kapıya bırakılmasını talep etmişse zile basılıp, tarife uygun noktaya bırakılıyor” dedi.

 

“Şubelerimiz için gerekli önlemleri aldık…”

Tüm şubelerinde sürece ilişkin önlemleri aldıklarına değinen Çiftçioğlu, “Çalışanlarımız her 15 dakikada bir ellerini yıkar ve dezenfekte ederler. Ön bankoda sipariş süreci boyunca tek kullanımlık eldiven kullanırlar. Banko üzerinde müşterinin de faydalanabileceği dezenfektan bulundurulur. Sipariş alımında ve ödeme sırasında müşterimizle aramızda minimum 1 metre güvenli mesafe bulundurmaya özen gösteririz. Her ödeme öncesi POS cihazlarının tuş bölümü dezenfekte edilir. Her iki saatte bir ön bankodaki ekipmanlarımız dezenfektan ile silinir. Kullandığımız tüm ekipmanları, gıdanın temas ettiği ve etmediği tüm alanları; zeminler, kapı kolları, masalar ve tüm yüzeyleri Dünya Sağlık Örgütü ölçütlerine uygun dezenfektanlarla temizliyoruz. Pizzalarımızı 245°C’lik fırınlarımızda pişirip, pizza fırından çıktıktan sonra kesinlikle temas etmeden, ürünleri tek kullanımlık eldiven, spatula ve maşa gibi yardımcılar vasıtasıyla kutusuna yerleştiriyoruz. Ambalajlanan ürünün kapağına ‘Sıfır Temas’ güvenlik etiketini yapıştırarak müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

 

Little Caesars Pizza, lezzetleri ve Sıfır Temas Uygulaması hakkında ayrıntılı bilgi için www.littlecaesars.com.tr adresini ziyaret edebilir, 444 52 44 numaralı telefondan sipariş verebilir ya da Little Caesars Türkiye mobil uygulamasını indirebilirsiniz.


Hibya Haber Ajansı

Haberler

IMG
Visa, Team Visa sporcularına desteğini 2021 Olimpiyatları’na kadar uzattığını açıkladı

Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin, Tokyo 2020 Olimpiyatları’nı 2021’e erteleme kararı ile birlikte Visa, olimpik ve paralimpik Team Visa oyuncularına verilen desteğin bir yıl daha uzatılacağını açıkladı. Visa, 51 ülkeden, 30 farklı spor dalında 90’dan fazla sporcunun ...

Güncel - 09/04/2020
IMG
Koronaya rağmen trafikteki araç sayısı ancak yüzde 35,8 azaldı

Koronavirüs tedbirleri ve okulların kapatılması, İstanbul ulaşımında önemli değişikliklere yol açtı.İstanbul trafiğinin zirve saati değişti; sabah 08.00-09.00 Aralığından 17.00-18.00 aralığına geçti.İki yaka arasındaki geçişler yüzde 52,8 azalırken, en fazla geçiş 15 ...

Güncel - 09/04/2020
IMG
E-ticaret eğitimlerine talep arttı

Evlere kapanmak zorunda olduğumuz bu dönemde e-ticaret sektöründeki hızlı yükseliş ve e-ticaret sektörüne giriş yapmak isteyen sayısındaki artış, e-ticaret eğitimlerine olan talebi artırdı. Ticimax Akademi tarafından gerçekleştirilen ücretsiz eğitim, seminer ve sohbetler, ...

Güncel - 09/04/2020
IMG
DolarTL'de gevşeme sınırlı

Gözler, bir tarafta AB ülkelerinin maliye bakanları düzeyindeki ortak ekonomi paketi toplantısından çıkacak kararda iken diğer yandan OPEC+ toplantısında alınması beklenen üretimin kısılması kararında. Piyasalar petrol tarafında arz kısıntısına gidilmesini fiyatlarken, brent ...

Güncel - 09/04/2020
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10